Z pomocą Centrum Finansowego SŁOWIŃSCY klienci zainwestowali już ponad 100 milionów złotych


Anna Słowińska

(1972) politolog (Uniwersytet Szczeciński)

Doświadczenie w pracy z klientami, w handlu zagranicznym, znajomość rynku nieruchomości, logistyki i wszelkich ubezpieczeń majątkowych. Od 2009 r. Prezes Zarządu Regionalnego Stowarzyszenia Literacko-Artystycznego w Policach, liczne publikacje w prasie i almanachach, organizacja imprez kulturalnych, konkursów literackich, redakcja książek poetyckich i prozatorskich, almanachów i antologii. Autorka poezji „Od szarości do tęczy” (2007), bajek „O czym mruczą koty” (2008), bajki politycznej dla dorosłych „Brzydkie kaczątka” (2009) oraz scenariusza do płyty „Wersy z życia wzięte”.

jacek

Jacek Słowiński

(1968) ekonomista (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie) i makler papierów wartościowych, makler specjalista, doradca finansowy w polskich i międzynarodowych spółkach.

Członek kilku rad nadzorczych. Wieloletnie doświadczenie na rynku inwestycyjnym, w bankowości, rachunkowości oraz w pozyskiwaniu środków z kredytów i dotacji unijnych. Publikacje w prasie ekonomicznej, udział w wywiadach telewizyjnych i serwisach radiowych dotyczących Giełdy Papierów Wartościowych. Od 2009 r. członek MDRT (Million Dollar Round Table).

Jolanta Dobosz

(1962) technik ekonomista (Liceum Ekonomiczne w Szczecinie) o specjalności ekonomika i organizacja przedsiębiorstw.

Bogate doświadczenie w pracy z księgowością, kadrami, płacami i wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami. Na koncie własna działalność gospodarcza i gospodarstwo agroturystyczne. W tej chwili asystentka dyrektora w Centrum Finansowym SŁOWIŃSCY.

Agnieszka Kałwa

(1971) politolog (Uniwersytet Szczeciński), grafik (Dawson College, Montreal).

20 lat spędzonych w Kanadzie zaowocowało wieloma kontaktami z różnymi kulturami, zawodami i doświadczeniem w pracy z klientami. Liczne projekty graficzne – od małych wizytówek po wielkie banery na ulicy – dla różnorodnych podmiotów gospodarczych i prywatnych osób. Pogoda ducha, szybkość przyswajania informacji i fachowość.

 

 

 

Jagoda Gmachowska

Magister Administracji (Wydział Prawa Administracji Uniwersytet Szczeciński) oraz specjalista w dziedzinie Zamówień Publicznych (Wyższa Szkoła Administracji Publicznej w Szczecinie).

Od ponad roku zdobywa doświadczenie w dziedzinie ubezpieczeń – obecnie asystent doradcy w Centrum Finansowym SŁOWIŃSCY.  Osoba bardzo pogodna, odpowiedzialna, ambitna i sumienna. Entuzjastycznie podchodzi do powierzonych zadań. W wolnych chwilach pisze artykuły jako wolontariuszka w jednej z lokalnych gazet – ciągle szuka nowych wyzwań, np. latając na motorolotni.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klaudia Deka

Student Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego, absolwent Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi o profilu językowym.

W Centrum Finansowym SŁOWIŃSCY specjalizuje się w ubezpieczeniach komunikacyjnych, majątkowych, turystycznych i życiowych. Jednym z efektów dotychczasowego doświadczenia są wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne. Jej mottem jest zapewnienie profesjonalnej i sprawnej obsługi w przyjaznej atmosferze. W trosce o klienta dokłada wszelkich starań, aby wyjść naprzeciw jego oczekiwaniom, stawiając na jakość i efektywność usługi.

Fachowa, kompetentna i życzliwa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Iwona Pawłowska

Studentka Wyższej Szkoły Administracji Publicznej, absolwentka Liceum Ogólnokształcącego o profilu administracyjno – biurowym.

W Centrum Finansowym Słowińscy obejmuje stanowisko asystenta doradcy finansowego. Priorytetem jest nawiązywanie trwałej, długofalowej współpracy z klientami w oparciu o rzetelną relację i zaufanie. Zapewnia miłą, sprawną i kompleksową obsługę. Dewizą jest przygotowanie najkorzystniejszych propozycji ubezpieczeń majątkowych, życiowych, turystycznych z zachowaniem maksymalnego bezpieczeństwa klienta. Osoba z wysoką kulturą osobistą, posiadająca umiejętność pracy zespołowej i partnerskiej.

 

 

Marta Kwietniewska

Absolwentka Technikum Ekonomicznego w Gryfinie, ukończony kurs specjalisty ds. kadr i płac.

Kilkuletnia oraz różnorodna praca z ludźmi, zaowocowała niezwykłą empatią, pokorą oraz warsztatem nad pracą z klientami. Priorytetem jest dobro oraz bezpieczeństwo każdego z Was z osobna. Stawia na komfortową relację i uśmiech zadowolenia, który pozostanie na twarzach po wyjściu z biura 🙂 W Centrum Finansowym Słowińscy opiekuje się ubezpieczeniami życiowymi, majątkowymi, komunikacyjnymi oraz turystycznymi.

 

 

 

 

cfsl